• Čeština
  • English

OWAY

Excelentní výsledek jedinečného ekologického způsobu výroby cestou ORGANIC WAY.

Kosmetika s příběhem na evropském trhu od roku 1948.

„ROLLAND“ je italská rodinná společnost, která byla založena v roce 1948. Z továrny ROLLAND pochází ta nejšetrnější a nejprémiovější značka OWAY (ORGANIC WAY). OWAY vyrábí aromata a vonné esence pro nejvyšší segment na trhu. Z vonných silic a esenciálních olejů biodynamické produkce distribuuje své produkty do kadeřnického a kosmetického sektoru po celém světě: „Byli jsme jedni z prvních v Itálii, kteří zahájili výrobu vodových sprejů na vlasy, následně pak stylingovou a finální péči s přírodními výtažky pro úpravu vlasového vlákna. Na základě mezinárodního výzkumu v trendech zabývající se eticko-udržitelnou krásou, jsme rok co rok dále. S ohledem na tuto zkutečnost neustále inovujeme a vytváříme, nové vzorce a  formule pro jednotlivá ošetření, které jsou věnované profesionální péči. OWAY péči využívají nej-exluzivnější kadeřnické a kosmetické salony po celém světě.“ „ORGANIC WAY“ je více než 15 let práce založených na přírodní, biodynamické, organické péči a na čisté chemii, která nabízí skutečné a konkrétní výsledky. „

„OWAY“ vyniká v kosmetickém odvětví výroby a mezinárodním marketingu prostřednictvím systému řízení jakosti a to v souladu s nejvyššími standardy kontroly, které jsou dodržovány nejen při výrobním procesu. „OWAY“ je akreditován certifikací – normou ISO 9001 a ISO 22716.

Dokonalá vícesmyslová vlasová, tělová a pleťová péče s obsahem esenciálních olejů, hydrolátů a čistých mikronizovaných rostlin pocházející z „KM0“ biodynamického zemědělství.

 

Ortofficina

Místo, kde se rodí základ našich prémiových produktů OWAY. Orfofficina je farma rozléhající se na 50.000 metrech čtverečních a je posazena vysoko v horách, kde na zelených kopcích kousek od Boloni farmaříme v souladu s biodynamickými principy zemědělství. Na naší farmě přímo pěstujeme a sklízíme 12 základních aktivních ingrediencí mezi které patří rozmarýn, meduňka, šalvěj, tymián, máta, smil, levandule. Na našich polích jsou tyto ingredience pěstovány s láskou, bez použití jakýchkoliv chemikálií, rozpouštědel či jiných nežádoucích složek a tím se stávají „0 KM“ biodynamickými přísadami v našich formulích, kde jsou po zpracování využívány ve formě esenciálních olejů, extraktů a rostlinných hydrolátů.

Zásady biodynamického pěstování „0 KM“:

1. udržovat úrodnost půdyrespektovat lidstvo, rostliny, půdu a planetu

2. udržovat rostliny zdravé a silné, aby se mohly samy bránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami, škůdci a parazity, bez použití jakýchkoliv chemických látek, bez pesticidů, herbicidů, insekticidů a syntetických hnojiv používaných v konvenčním zemědělství.

3. pěstovat suroviny té nejvyšší kvality, které jsou bohaté na nejčistší funkční účinné látky.